AMTS - Monitoring automatyczny
Monitoring automatyczny

GEO-Instruments Polska udostępnia w pełni automatyczne systemy monitorowania konstrukcji charakteryzujące się ponadprzeciętną wytrzymałością, odpornością na warunki atmosferyczne oraz posiadające niezawodną bezprzewodową komunikację na potrzeby gromadzenia i przetwarzania danych.

Services landing page - Oprogramowanie oraz internetowa platforma do prezentacji danych pomiarowych
Oprogramowanie oraz wizualizacja danych

GEO-Instruments Polska zapewnia swoim Klientom szeroki wachlarz możliwości płynący z udostępnienia nowoczesnej platformy do zbierania i wizualizacji danych przesyłanych z systemu monitoringu.

HLC - Monitoring osiadań
Monitoring osiadań

Niezależnie od tego czy monitorowane wpływy wynikają z prowadzonych prac na placu budowy, czy są związane ze zjawiskami naturalnymi, monitoring przemieszczeń stanowi podstawową i kluczową usługę firmy GEO-Instruments Polska.

Monitoring wykopów
Monitoring wykopów

GEO-Instruments zapewnia monitoring obudowy wykopu, który zasadniczo wpływa na poprawę bezpieczeństwa prac prowadzonych w jego obrębie.

Monitoring środowiskowy
Monitoring środowiskowy

GEO-Instruments zapewnia kompleksowe rozwiązania monitorujące wpływ prowadzonych prac na środowisko naturalne oraz ludzi przebywających w pobliżu placu budowy. Najczęstszymi wpływami wymagającymi stałego monitorowania są wibracje i hałas oraz poziom zapylenia.

Monitoring deformacji
Monitoring deformacji

Firma GEO-Instruments Polska oferuje szereg rozwiązań do monitorowania deformacji konstrukcji oraz gruntu rodzimego lub w postaci nasypów.

Próbne obciążenia i badania głębokich fundamentów
Próbne obciążenia i badania głębokich fundamentów

GEO-Instruments Polska oferuje pełen wachlarz usług związanych z badaniami fundamentów głębokich takich jak: pale i kolumny fundamentowe, ściany szczelinowe czy kotwy i gwoździe gruntowe. Dzięki zebranemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać każde, nawet najbardziej skomplikowane, badania fundamentów.