GEO-Instruments Polska oferuje pełen wachlarz usług związanych z badaniami fundamentów głębokich takich jak: pale i kolumny fundamentowe, ściany szczelinowe czy kotwy i gwoździe gruntowe. Dzięki zebranemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać  każde, nawet najbardziej skomplikowane, badania fundamentów.

Zespół Geo-Instruments Polska posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonywania próbnych obciążeń i badań fundamentów specjalnych, pozwalające realizować badania fundamentów według  norm stosowanych nie tylko w Polsce ale i na świecie.

Projektowanie i dokumentacja techniczna

Dzięki doświadczonemu zespołowi inżynierów dla każdego z realizowanych przez nas kontraktów każdorazowo opracowujemy dokumentację zawierającą kompletny projekt technologiczny próbnych obciążeń, a w razie potrzeby także szczegółową specyfikację techniczną oraz zapewnienia jakości. Nasza dokumentacja spełnia wszelkie wymagania techniczne stawiane przez nawet najbardziej rygorystyczny nadzór.

Automatyczna realizacja obciążeń statycznych

Jako jedyni w Polsce i  nieliczni w Europie wykonujemy  próbne obciążenia statyczne pali, nowoczesnymi, w pełni zautomatyzowanymi zestawami obciążająco – pomiarowymi, które umożliwiają w pełni bezobsługowe przeprowadzenie testów pali fundamentowych przy zachowaniu jednocześnie wszelkich norm technicznych oraz norm dokładności pomiaru. Zdalny zestaw obciążający zapewnia maksimum bezpieczeństwa dla pracowników i osób postronnych bez konieczności wielogodzinnej uciążliwej obsługi zespołu techników, przy jednoczesnym pełnym podglądzie w czasie rzeczywistym zarejestrowanych wyników i możliwej ewentualnej kontroli i zmiany kolejnych stopni obciążenia.

Nasz sprzęt to wiele możliwości

GEO-Instruments posiada bardzo duże zaplecze własnych konstrukcji stalowych, które zostały zaprojektowane z myślą o badaniach fundamentów, są wiec bezpieczne oraz łatwe w użyciu. Tak duża ilość sprzętu pozwala wykonywać nawet kilka różnych próbnych obciążeń w jednym czasie w różnych lokalizacjach.

Wyznaczamy standardy BHP

GEO-Instruments Polska stawia sobie wysokie wymagania żeby wszelkie prace związane z montażem i demontażem nawet najtrudniejszych konstrukcji stalowych były realizowane z zachowaniem najwyższych standardów BHP. Wielokrotnie we własnym zakresie organizujemy audyty BHP naszych pracowników, tak aby realizowane przez nas zadania były nie tylko efektywne,  ale i w pełni bezpieczne.